
-44%
- Готово до відправки
- Код: 184070_470053
Навушники вакуумні гарнітура 3.5 мм 1.2 м чорний Celebrat FLY-1
412 ₴
229 ₴
+380 (50) 110-99-02
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celebrat |
| Країна виробник | Малайзія |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Одностороння гарнітура | Ні |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Матеріал амбушюра | Силікон |
| Функція плеєра | Ні |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Розміщений на дроті |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Гарнітура |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Підтримка об'ємного звуку | 2.0 |
| Кількість мікрофонів | 1 |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 1.2 |
| Вихідний роз'єм | 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип навушників | Гарнітура |
| Вага товару в упаковці, кг | 0.039 |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5 mm |
| Висота, мм | 215 |
| Конструкція | Монолітна |
| Вага товару без паковання, кг | 0.015 |
| Ширина, мм | 75 |
| Глибина, мм | 25 |
| Об'єм, м3 (МНМА) | 0.0004 |
| Термін гарантії | 12 мес. |
| Форма штекера (Навушники) | Пряма |
| Матеріал обода (Навушники) | Пластик |
| Тип конструкції (Навушники) | Внутрішньоканальний |
- Ціна: 229 ₴







