
-45%
- Готово до відправки
- Код: 94516_481931
Навушники вакуумні Celebrat G35 3.5 мм чорні довжина кабелю 1.2 м матеріал корпусу ABS пластик
364 ₴
202 ₴
+380 (50) 110-99-02
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celebrat |
| Країна виробник | Малайзія |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Одностороння гарнітура | Ні |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Матеріал амбушюра | Силікон |
| Функція плеєра | Ні |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Розміщений на дроті |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Гарнітура |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Підтримка об'ємного звуку | 2.0 |
| Кількість мікрофонів | 1 |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 1.2 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Тип навушників | Наушники |
| Вага товару в упаковці, кг | 0.065 |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5 mm |
| Висота, мм | 195 |
| Конструкція | Монолітна |
| Вага товару без паковання, кг | 0.035 |
| Ширина, мм | 80 |
| Глибина, мм | 20 |
| Об'єм, м3 (МНМА) | 0.00031 |
| Термін гарантії | 12 мес. |
| Форма штекера (Навушники) | Пряма |
| Матеріал обода (Навушники) | Пластик |
| Тип кабеля (Наушники) | Інтегрований |
| Тип конструкції (Навушники) | Внутрішньоканальний |
- Ціна: 202 ₴








